4 kwietnia 2016

Wiosno! Wiosno! Czy to Ty?

Na dworze już można spotkać pierwsze kwiaty. Temperatura skoczyła do góry! Słońce zaszczyca nas swoją obecnością a wiatr powolutku zmienia się na ciepły. A co za tym idzie? Nasza długo już wyczekiwana wiosna a tuż za nią upragnione lato i wakacje ! Dacie wiarę, że już za trzy miesiące będziemy mieć wolne? Jak ten czas szybko płynie! 
Dopiero co zaczynałam 3 klasę gimnazjum a teraz za dwa tygodnie mam egzaminy. Za pięć miesięcy zacznę nowy etap w swoim życiu - LICEUM. Z jednej strony bardzo nie mogę się doczekać zmiany otoczenia, poznania nowych osób i kontynuowania nauki oraz początek przygody z językiem hiszpańskim ! Jednakże z drugiej strony wiąże się to ze wczesnym wstawaniem i dojazdami do szkoły. Wszystko ma swoje minusy i plusy ale wiem, że sobie poradzę. Grunt to pozytywne nastawienie i pogoda ducha ! :) 
Przyznam się bez bicia...strasznie zaczynam się stresować egzaminami. Nie mam pojęcia co ja pocznę jak nie zdążę wszystkiego powtórzyć. Próbne nie poszły mi po mojej myśli dlatego też te muszą wyjść jak najlepiej- bo to od nich też zależy czy dostanę się do tej warszawskiej szkoły. Dopiero co byłam na targach szkół a to już w ten czwartek jest Dzień Otwarty gdzie mam okazję zwiedzić szkołę i poznać trochę nauczycieli jak i uczniów uczęszczających do niej. Nie mogę się doczekać! 
Powodzenia wszystkim szóstoklasistom, którzy piszą jutro swoje testy. A co u Was słychać? Czujecie już wiosnę? Dzisiaj mamy 20*. Muszę przyznać, że jest na prawdę ciepło i nie ma zimnego wiatru. Uwielbiam taką pogodę - oby było jej coraz to więcej i więcej.  1 komentarz:

  1. Już jesteś po gimnazjalnych, a więc życzę Ci, aby wyniki pomogły w dostaniu się do wymarzonego liceum :)
    Ja dopiero jestem w pierwszej klasie, a już boję się drugiej - najwięcej nowego materiału. Więc co dopiero w trzeciej...

    Pozdrawiam, laurakwoczala.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń