4 czerwca 2015

Beach Please
Ruszyły już wielkie odliczania do wakacji. Wszyscy z utęsknieniem czekają na czas wolny od szkoły, plażowanie, piknikowanie, wyjazdy, podróże...Ale czy tylko o to chodzi? Czy tylko to się liczy? Mówione jest, że wakacje są odpoczynkiem od nauki. Lato jest najlepszym czasem na nowe doświadczenia, wydarzenia. Nikt mi nie wmówi, że nigdy nie zdarzyło się w tym okresie coś niezwykłego, co zapamięta się do końca życia. 


Ja swoją podróż zaczynam już 11 czerwca wylotem do Egiptu. Nie mogę się doczekać tej atmosfery, pogody, ludzi...kto by przypuszczał, że zakocham się w tym kraju? Tak więc swoje wakacje już teraz uważam za udane. Na lipiec nie mam na razie wielkich planów. Na pewno odwiedzę Olsztyn, a co dalej to się okaże. W sierpniu podaję kuzynkę do chrztu i jadę na obóz taneczny ze swoim studiem Born2Dance. Nie planuję szczegółowo swojego czasu wolnego...co będzie to będzie. Przed wyjazdem ukaże się jeszcze na pewno jeden post, a w trakcie wypadu to się zobaczy. 

Życzę wszystkim dobrej i owocnej nauki oraz szybkiej poprawy ocen. A już teraz zapraszam Was na sesję. Dziękuję mamie za udane *moim zdaniem* zdjęcia. :)


czapka - CROPP // okulary - C&A // top - H&M // spodnie - Sinsay // buty - CCC

4 komentarze:

  1. Ależ ja Ci tego Egiptu zazdroszczę!! <3
    super czapka :D

    www.xavilove.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. świetna czapka :D zapraszam do siebie ---> http://ollllla.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń