4 lipca 2016

Believe in today

Podążaj za sercem. Pamiętaj, że najlepsze jeszcze przyjdzie. Rób wszystko to, co lubisz! Inni ludzie są źli na Ciebie, kiedy wykonujesz rzeczy, które kochasz i sprawiają Ci przyjemność. Przestań tylko analizować! ŻYCIE JEST PROSTE. Zostań na dworze dopóki nie zajdzie słońce. Tańcz. Śmiej się. Uśmiechaj.

Wszyscy chociaż raz w swoim życiu mieli taki okres, że nic im się nie chciało, na nic nie mieli ochoty. Najlepiej zaszyć się w czterech ścianach i słuchać muzyki czy oglądać seriale. A nie daj boże płakać w poduszkę i myśleć o sobie w negatywach. Absolutnie! Czas leci nieubłaganie szybko. Nie ma w nim czasu na smutki, załamania...
Trzeba korzystać z każdego dnia tak, jakby był ostatnim. Tak jak mówi sam tytuł wpisu - "Uwierz w dzisiaj". Wyjdź na spacer, spotkaj się ze znajomymi, rozwijaj swoje pasje, zainteresowania, uprawiaj sporty. Lato, a do tego jeszcze wakacje, to najlepszy czas na takie aktywności. Zatem pakuj swój plecak i ruszaj w świat. Odkrywaj, baw się i przede wszystkim korzystaj ze wszystkiego co Cię otacza. Walizka wspomnień przecież sama się nie wypełni. Musisz jej w tym pomóc. Powodzenia!

2 komentarze:

 1. Świetna notka! :)
  Trzeba realizować się w stu procentach, nie patrząc na opinię innych o nas.
  Genialne zdjęcia ♥

  laureldevine.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś super. Mam nadzieje ze niedługo będziesz mieć dużo fanów.

  OdpowiedzUsuń