14 grudnia 2016

I'm Back & Christmas Contest

Cześć wszystkim!
Dawno mnie tutaj nie było. Pewnie się zastanawiacie co się ze mną działo przez ten czas...albo i nie? Jednakże wyprzedzając jakiekolwiek pytania odnoszące się do tego, pokrótce Wam opowiem. Jak już zapewne wiecie, a jak nie to już to zmieniam, zaczęłam naukę w liceum. Trafiłam do szkoły w Warszawie i jestem z tego powodu mega zadowolona. Poznałam nowych ludzi, znalazłam przyjaciół i dowiedziałam się wielu rzeczy. W skrócie: wszystko obróciło się o 180 stopni. Zmieniłam trochę podejście do życia, wypowiedzi oraz styl. Co tu dużo mówić? Liceum zmienia ludzi. Oczywiście nie w negatywnym znaczeniu, co to to nie! Ciągle rozwijam swoją pasję i cieszę się, że podjęłam kilka ważnych i decydujących dla mnie decyzji. Naukę łączę z tańcem. Spotkania z przyjaciółmi łączę z pasją i wspólną nauką. Wszystko wydaje się być takie poukładane, nieprawdaż? Zdarzają się ciężkie chwile, jak i te mega szczęśliwe. Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Ale czy nie możemy być władcami swoich poczynań? Królową swojego własnego świata? Absolutnie zgadzam się z powiedzeniem: "W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Pamiętajcie, że nie wolno w żadnym wypadku rezygnować ze swoich marzeń! Ubarwiają nasze życie i ciągną do obranego wcześniej celu. Kto wie? Może to Tobie właśnie uda się dopiąć niemożliwego?


Może jednak nie będę Was zasypywać moimi rozważaniami, a przejdę do konkretów. Otóż wszem i wobec ogłaszam konkurs świąteczny

Do wygrania będzie książka, o której również niedługo pojawi się post. Dla autorów 3 najlepszych wypowiedzi przewidziane są kartki świąteczne oraz polecenie w najnowszym poście po rozstrzygnięciu konkursu.
Zatem co należy zrobić? Zasady są proste: 
Zostań obserwatorem mojego bloga. Zostaw w komentarzu swój adres e-mail, bym mogła się z Tobą skontaktować oraz napisz w nim odpowiedź na pytanie: Za co kochasz święta? 
Czas zakończenia konkursu upływa 22 grudnia 2016 roku włącznie. Nagroda wraz z kartkami zostanie wysłana już kolejnego dnia.
Zostaje mi tylko życzyć powodzenia ! Nie zapomnijcie napisać również nazwy, pod którą obserwujecie ten oto blog.


Miłego dnia ^^

3 komentarze:

 1. werciaa242@spoko.pl nazwa pod, którą obserwuje bloga: stasio ziomuś
  za co kocham święta? Za to, zę spotykamy sie w rodziinym gronie. Za te wszystkie wspaniale zapachy, które wypełniają nasz dom w czasie przygotowań, jak i w czsie swiąt. za to, że nie ma tam miejsca na smutki, całe dostępne miejsce jest wypełnione szczęściem <3 <3 :D

  OdpowiedzUsuń
 2. ja akurat za liceum nie przepadałam, bo miałam tragiczną klasę i średnio mi się tam podobało, chociaż ogólnie był to całkiem fajny okres. ale o wiele bardziej podobały mi się studia. :)
  co do konkursu to mail to: magdalena.k.ujma@gmail.com
  zaś obserwuję jako madusia albo magdalena ujma (nie wiem co tam się pojawi ;p).

  a za co kocham Święta?
  w tym roku Święta będą dla mnie wyjątkowo trudne, bo wczoraj odszedł nasz ukochany dziadek i wyjątkowo pusto będzie przy stole, zwłaszcza że babci tez już nie ma. Mimo wszystko bardzo bym chciała, żeby było pięknie, bo przecież Święta to czas radości i przede wszystkim spotkań z rodziną. I mimo okrojonego składu chciałabym, żeby ta świąteczna atmosfera przy nim była, bo właśnie za to kocham ten czas. Wszyscy siadamy przy jednym stole, zjeżdżamy się z różnych stron Polski (bo i ja i siostra nie mieszkamy już z rodzicami) i jest uśmiech, jest dużo rozmów i wspomnień. Jest też obowiązkowe lepienie pierogów w Wigilię, które zawsze jest nieco psute przeze mnie, żebym mogła sobie te rozklejone pierogi zjeść zanim pokażą się na stole. Kocham Święta za to, że wszyscy możemy być wtedy razem i jest to ten niezwykle magiczny czas, który daje siłę na kolejny rok. I tylko byłoby fajnie, gdyby nasze świnki morskie przemówiły wtedy ludzkim głosem. ;)

  pozdrawiam serdecznie.
  http://poprostumadusia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. bauvanek@gmail.com kocham święta za to że mogę się spotkać ze swoją rodziną pobawić się z moimi braćmi ciotecznym zato że mogę pomóc babci w kuchni. Ogólnie jednym słowem za wszystko, zato że jak siedzimy przy stole w wigilię jest mega atmosfera a w szczególności zato że w tym roku mogę je spędzić ze swoją siostrzyczką cioteczna święta to niejednokrotnie coś co można zabrać można zabrać prezenty ale cudownej aury tego święta nie za to też kocham święta

  OdpowiedzUsuń