23 sierpnia 2015

NIGDY NIE MÓW NIGDY.


"Nigdy nie powiem nigdy
Będę walczyć
 Będę walczyć aż do końca!
Sprawię, że będzie dobrze."
 Never Say Never - Nigdy Nie Mów Nigdy. Mądre powiedzenie, które motywuje większość osób. Czy tak również jest u Ciebie? Warto jest nie poddawać się i trwać w przekonaniu, że to wyjdzie. Trzeba walczyć o swoje marzenia!
"Nigdy nie myślałem, że mógłbym poczuć tę siłę
Nigdy nie myślałem, że mógłbym poczuć tę wolność
 Jestem na tyle silny aby wspiąć się na najwyższą wieżę
  I jestem na tyle szybki aby przebiec przez morze."
 Warto wiedzieć, że Marzenia Zawsze Się Spełniają. Zazwyczaj tego nie widzisz lub po prostu nie zauważasz. Objawiają się one w najmniej oczekiwanym momencie. Czasami nawet przed spełnieniem się nie wiedziałeś, że to będzie jedno z nich. Taka jest kolej rzeczy."Będę próbował wyluzować
Oni będą próbować wstrzymać emocje
To nie była zamierzona gra słów, powstała
Przez siłę woli."

W trudnych chwilach potrzebna nam jest osoba, z którą możemy porozmawiać. Ewentualnie dajemy się ponieść dźwiękom swoich ulubionych piosenek. Nie poprawi to nam do końca humoru. W takich momentach najprościej jest się poddać, wywnioskować,  że to już koniec-ale nie o to w tym wszystkim chodzi. Przez takie właśnie przykre chwile jesteśmy silniejsi, potrafimy więcej znosić. W tym wszystkim zawsze skrywa się coś dobrego. Trzeba się tylko z tym pogodzić i pomyśleć sobie: Nigdy Nie Mów Nigdy.

"Ilekroć mnie powalisz
Nie będę leżał na ziemi
Podniosę się, podniosę się, podniosę się
Podniosę się i nigdy nie powiem nigdy."

Czasami wystarczy się tylko uśmiechnąć, roześmiać a humor sam się poprawi. Ile razy upadniesz, tyle razy należy wstać i iść dalej przed siebie nie patrząc w tył. To działa, a nic nie kosztuje. Niektórzy aby poprawić swoje samopoczucie tańczą (w moim przypadku), śpiewają, rysują itp. Daje to nam szczęście. Zawsze jest jakieś wyjście z ciężkiej sytuacji, trzeba tylko chcieć ją odnaleźć.
2 komentarze:

 1. Masz rację "Nigdy nie mów nigdy". Uwielbiam to powiedzenie ♥

  Mój Blog ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi to słyszeć. Ja również je uwielbiam :D

   Usuń