28 sierpnia 2015

UŚMIECHNIJ SIĘ!


Poruszę dziś temat uśmiechu, który potrafi uszczęśliwić nie jedną osobę. Ciebie również, prawda? Szczery, uroczy, ładny uśmiech sprawia dużo radości. Twoje największe obawy znikają, czujesz się wtedy spokojnie, dobrze. Masz pewność, że dana osoba jest na pewno sympatyczna. Odwzajemnienie uśmiechu wskazane. W ten sposób można bardzo łatwo nawiązać nową znajomość, a może przyjaźń? Zawsze warto jest się uśmiechać, gdyż ludzie oceniają nas na początku z wyglądu, zachowania - z wszystkiego co mogą zauważyć, stwierdzić bez znajomości. W ten sposób większość z nas poprzez uśmiech ma pewność, że dana osoba jest warta zapoznania. Więc nie marnujcie czasu i SMILE!


Dlaczego tak ważny jest uśmiech? Odpowiedź jest prosta...wyraża więcej niż tysiąc słów. Jest pełno rzeczy, które w pewnym sensie nas uszczęśliwiają. Ale czy to wystarczy? Najważniejszymi rzeczami na świecie są: miłość, przyjaźń, rodzina i pasja. Mając to twierdzisz, że czegoś ci brakuje? A może to tylko coś udawanego, co trwa tylko przez chwile, a potem to tracimy. Trzeba się zastanowić i cieszyć życiem!

Walcz o swoje i nigdy się nie poddawaj. Skąd wiesz, co może przynieść ci kolejny dzień. Jest czas na smutki i radości. Ale pamiętaj, czas ucieka i jest go coraz mniej. Marzenia się spełniają, trzeba w nie mocno wierzyć. Pracuj ciężko, a spotka cię w życiu coś niezwykłego. Po prostu żyj pełnią życia!

"Kiedy ze mną rozmawiasz ... Patrz mi głęboko w oczy,  może wtedy zrozumiesz ile w życiu przeszłam."

"Tylko w oczach można dostrzec wnętrze człowieka."


"Oczy są odzwierciedleniem nas samych, bo w oczach tkwi siła duszy."2 komentarze: