8 grudnia 2015

Czy Warto Rozwijać Swoją Pasję?

 Moim zdaniem bardzo ważne jest to, by rozwijać swoją pasję.

Po pierwsze, robimy to co lubimy a może wręcz kochamy. Poświęcając się takiej rzeczy odczuwamy szczęście, radość. Jesteśmy coraz to lepsi i przyzwyczajamy się do regularnych praktyk czy ćwiczeń.


Po drugie, wykorzystujemy czas na rozwój swojej pasji przez co mamy ciekawe zajęcie i nie obijamy się. Czas to pieniądz. Po pewnym okresie będziemy lepsi  i lepsi, bardziej zaawansowani w tym co robimy. Jeśli grasz to masz okazję nauczyć się nowych akordów, nut ale również i podszkolić swoje tempo czy zwinność gry. Jeśli tańczysz to poznajesz nowe kroki taneczne. Zaczynasz coraz bardziej wyrażać siebie. Pokazujesz radość, zwinność oraz PASJE. Czy jest coś lepszego niż satysfakcja z osiągniętego wyniku?
Po trzecie, rozwijamy się, poznajemy innych, uczymy się na błędach czy zyskujemy nowe doświadczenia. Dążymy do obranego wcześniej celu...cokolwiek robisz, rób to z sercem! Sukces zależy od nas samych - jedynie co inni mogą nam pomóc, czy to trener czy nauczyciel malarstwa. Nigdy się nie poddawaj i pędź przed siebie. Kto wie co przyniesie Ci życie?  :)


A Wy co sądzicie o rozwijaniu pasji, dążeniu do celu?

3 komentarze:

 1. Warto. Ważne jest dążenie do celu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dążenie do celu jest bardzo ważne, no i rozwijanie pasji! To jest od samego początku, że gdy znajdujemy jakąś pasję, to staramy się być w niej coraz lepsi. :)
  pozdrawiam nothinghappenswith.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Watro poszukiwać pasji. Pasja dodaje skrzydeł i buduje wiarę w samego siebie. Poszukujmy siebie w tym co robimy. Pozdrawiam
  http://jbsios79.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń