16 stycznia 2016

Jestem Beznadziejna...

Jestem beznadziejna! Nic mi się nie udaje - nie mam szans. Nie poradzę sobie z tym zadaniem. Po prostu jestem najgorszym człowiekiem na świecie. Ktoś mi powiedział, że nic z tego nie wyjdzie. Poddaje się - nie będę dalej rozwijać swojej pasji bo inna osoba mi to wmówiła. Będę siedzieć w domu i nic nie będę robić aby nikomu nie przeszkadzać. Nigdy więcej mnie nie zobaczysz. Żegnam.
Mówiąc teraz bardzo szczerze...czy krytyczna opinia osoby trzeciej powinna niszczyć nasze marzenia? Odpowiedź brzmi: stanowczo nie! Zastanówmy się. Osoba wypowiadająca negatywne zdanie o naszej osobie jest częstą oznaką zazdrości, tylko dlaczego, że ty już coś osiągnęłaś a ona stoi w tym samym miejscu lub boi się spróbować. Moją radą jest ignorowanie takich ludzi, gdyż oni sobie pogadają a jak zauważą, że się tym wcale nie przejmujesz, po prostu skończą dotychczasowe obrażanie twojej osoby.
Ktoś Ci powiedział, żebyś skończyła rozwijać swoją pasję bo nic z tego nie ma i nie będzie. Czy powinniśmy wtedy odpuścić? Jasne, że nie! Należy walczyć dalej i udowodnić temu "perfekcyjnemu" człowiekowi, że jest całkiem inaczej, że potrafisz sporo osiągnąć. Wystartuj w zawodach i postaraj sie jak najbardziej potrafisz  - masz szansę osiągnąć sukces. Wystaw swoją pracę na wystawę - niech wszyscy zobaczą jak jesteś utalentowana. Uwierz, że nie dość, że wzmocnisz właśnie poczucie wartości to jeszcze inni będą mówić, że chcieliby być Tobą. Próbuj i nie bój sie wyzwań, bo tylko one doprowadzą nas do wyznaczonego celu. Ciesz się i chwytaj każdą chwilę. Po prostu żyj pełnią życia !

6 komentarzy:

 1. Dokładnie! Nie można się poddawać! Trzeba walczyć o swoje marzenia! I jeśli się czegoś będzie mocno pragnęło, będzie się wytrwałym, to można osiągnąć wiele. Tylko trzeba się postarać i nie zwracać uwagi na osoby trzecie.
  Pozdrawiam :)
  http://kinganawieszaku.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz całkowitą rację! Nie można dać innym wejść sobie na głowę. Walczmy o siebie i swoje szczęście! :D
  nothinghappenswith.blogspot.com zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Racja <3
  Pozdrów koleżankę że zdjęcie

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale mega post ❤ ładna mama

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dobrze powiedziane, w życiu też trzeba mieć pasję oraz marzenia, bo bez nich jesteśmy nikim. One są po to aby do nich dążyć, uczymy się pokonywać przeszkody w życiu, a każda porażka czy wygrana daje nam siłę i wiarę w lepsze jutro oraz udowadnia że warto :) Ludzie tacy którzy nie wierzą w nas też są potrzebni na naszej drodze bo właśnie dzięki nim wzmacniamy się i rośniemy w siłę oraz pokazują że w życiu nie zawsze jest lekko...pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń