23 lutego 2016

Strach? Co to takiego?

Strach przejawia się w momentach naszych słabości, trudnych chwilach jak i w zwyczajny dzień. Boimy się, że coś nam nie wyjdzie, nie uda. Każdy z nas ma własne strachy. Jedni boją się ciemności, inni samotności. Nie musimy się z nimi ukrywać. Powiedzmy sobie szczerze; czy to nam pomaga? Moim zdaniem nie, gdyż ukrywając swoje lęki pogarszamy swoją sytuację.


Ja osobiście boję się pająków, os oraz horrorów. Kiedy widzę gdziekolwiek te zwierzęta od razu panikuję. Dzieje się to zapewne przez ich wygląd. Brr...aż przeszły mi ciarki.
W przypadku horrorów nie przeszkadzają mi (a wręcz je uwielbiam!) tylko zawierające nadnaturalne istoty takie jak wampiry oraz wilkołaki. Inne filmy z tej dziedziny przyprawiają mnie o dreszcze i strach powodujący ciężkie zaśnięcie. Jeśli już coś takiego obejrzę to natychmiat potem albo włączam swoją ulubioną muzykę albo oglądam jakiś intereujący mnie film bądź serial - przeważnie o wampirach lub tańcu.
Zawsze kiedy się stresuję potrafię sama się zmotywować do działania, wiem co sobie powiedzieć w myślach by polepszył mi się humor. Znajdźcie swój sposób i podzielcie się nim - innym na pewno się to przyda. Ja nie boję się przyznać do własnych lęków...a Wy? Napiszcie mi o sobie w komentarzu.

1 komentarz:

  1. Boję się horrorów (tego co ty xd). Gdy zobaczę (musiałam ostatnio na urodzinach koleżanki) włączam sobie jakąs komedię,na rozweselenie się,lub puszczam moje ulubione piosenki.
    Aha i jeszcze boję się os,pszczół i tego typu owadów,gdyż na wszystkie takie owady mam uczulenie (nawet komary) i zawsze bąbel jest większy niż powinien być :( xd

    OdpowiedzUsuń